Back to Top

تله کابین لنکاوی

تله کابین لنکاوی


تله کابین لنکاوی که یکی از جذابیت های مهم جزیره به شمار می رود ، در ارتفاع 709 متری از سطح دریا،به سمت دومین قله بلند لنکاوی رفته و سوار شدن آن یک تجربه هیجان انگیز است که نباید آن را از دست داد.در طی یک مسیر 20 دقیقه ای، گردشگران از روی آبشارهای جنگلی و سطحی از جنگل انبوه و دست نخورده عبور می کنند. در یک روز آفتابی با آسمانی صاف، می توان در جهت شمال ، قسمت هایی از تایلند و در جنوب غربی ، بخشهایی از اندونزی را مشاهده نمایید.هنگام حرکت در مسیری با شیب 42 درجه، با فاصله ای به اندازه 2.2 کیلومتر از ایستگاه اصلی تا دو ایستگاه در بالای کوه، حتی ملایم ترین نسیم نیز باعث می شود حال انسان به هم بخورد. اما وقتی به بودن در هوا عادت کنید، لذتی فوق العاده و هیجان انگیز را تجربه خواهید کرد.در ارتفاعات ، یک پل ملعق ، منظره خیره کننده ای از لنکاوی را به شما می دهد. فراموش نکنید که کفش های راحت بپوشید زیرا برای رفتن بر روی پل معلق مسافت قابل ملاحظه ای را باید پیاده بروید.

ادامه مطلب...

دریم ورلد بانکوک تایلند

دریم ورلد بانکوک تایلند


دریم ورلد بانکوک که یکی از مراکز تفریحی و جاذبه های گردشگری بانکوک به شمار می رود در واقع یک مجموعه فرهنگی فریحی در حومه پایتخت تایلند است که از برنامه های سرگرم کننده و مفرح برای تمام سنین برخوردار می باشد. بخشهای متنوع این مجموعه شامل :
شهر بازی بزرگ دریم ورلد بانکوک
ترن هوایی
تنل وحشت دریم ورلد تایلند
پیست اتوموبیل رانی
کشتی هوایی
تله کابین دریم ورلد بانکوک
انواع قایق های سواری
قطارهای زیرزمینی

ادامه مطلب...

جزیره Phi Phi

 یکی از اصلی ترین جاذبه های توریستی تایلند جزیره گرمسیری Phi Phi  است. این جزیره بین پوکت و تنگه غربی ساحل مالاکا قرار دارد.پی پی که در ۴۸ کیلومتری پوکت واقع شده است.دراین جزیره ابتدا  مسلمان ها در سال 1940 ساکن شدند و کشت و زرع نارگیل را شروع کردند.

Phi Phi

ادامه مطلب...

کاخ پادشاهی بانکوک

کاخ پادشاهی تایلند یکی از مکان هایی که هر گردشگری در تایلند از آن بازدید می کند.این کاخ در واقع مجموعه ای از ساختمان های مختلف است که از اواخر قرن هجدهم تا اواسط  قرن بیستم محل سکونت تمامی پادشاهان تایلند بوده اند. ساخت این کاخ با چوب در سال ۱۷۸۲ آغاز شد و در دوران تاجگذاری رامای اول به پایان رسید.

کاخ پادشاهی بانکوک

ادامه مطلب...

شهر سوخته آیوتایا بانکوک

یکی از تاریخی ترین بناهای بانکوک که در زمان خود از بزرگترین شهرهای دنیا و مرکز تمدن آسیای جنوب شرقی بوده است همین شهر سوخته آیوتایا می باشد که به مدت ۴۱۷ سال پایتخت تایلند به شمار می رفته. آیوتایا در ۸۹ کیلومتری شمال شهر بانکوک قرار گرفته و معماری آن ترکیبی از هنر معماری کامبوج و هنر دوره سوخوتای است.

شهر سوخته آیوتایا بانکوک

ادامه مطلب...

معبد مدرن وانسانگ وارارام

این معبد در 12 کیلومتری جنوب پاتایا قرار دارد و تنها 3 کیلومتر با باغ استوایی نانگ نوچ فاصله دارد و همچنین نزدیک به کوه بودا است و مهمترین معبد پاتایا می باشد که ساختمانی مدرن دارد. معماری این معبد برگرفته از معماری ژاپنی، چینی، هندی، سوئیسی و ... است و مرکزی برای مدیتیشن نیز می باشد.

معبد مدرن وانسانگ وارارام

ادامه مطلب...

خلیج مایا

خلیج مایا یک خلیج زیبا و شگفت انگیز و بهشتی اسرار امیز در جزیره کوه فی فی له، در تایلند است که از 6 جزیره تشکیل شده است. خلیج مایا از سه طرف با سه صخره به ارتفاع 100 متر محاصره شده است. داخل خلیج چند ساحل پنهان وجود دارد که اکثر آنها کوچکند و بعضی از آنها وقتی مد از بین می رود ظاهر می شوند.

خلیج مایا

ادامه مطلب...

رستوران Nahm در بانکوک

این رستوران زیبا و شکیل جزو 50  رستوران برنده جایزه معتبر جهانی و 50 تا از بهترین رستوران های آسیا است .

این رستوران جایی است که هنرمندان و مشاهیر هنری تایلند به آنجا می روند و یک رستوران 5 ستاره است. سرآشپز آن  «دیوید تامپسون»  استرالیایی است و در آنجا می توانید غذاهای دریایی بسیار خوشمزه ای میل کنید. پیشنهاد ما خرچنگ آبی با سس کاری، نارگیل و لیمو و بشقاب میگو با ترشی زنجبیل و ویفرهای نارگیلی است. 

رستوران Nahm

ادامه مطلب...

قصر بزرگ بانکوک

بانکوک مملو از جاذبه های گردشگری متنوع است .یکی از زیباترین و جالبترین جاذبه این شهر قصر بزرگ است .قصر بزرگ مجموعه‌ای از بناها در شهر بانکوک در کشور تایلند است. این قصر اقامتگاه رسمی پادشاه تایلند از قرن هجدهم تا میانه‌ی قرن بیستم بوده است.

 آن زمان که نام تایلند «سیام» بود، «گرند پَلِس»، معماری کامل و خیره کننده ای داشت.

قصر بزرگ بانکوک

ادامه مطلب...

معبد وات رونگ خون تایلند:

معبد سفید "وات رونگ خون" یک معبد مدرن بودایی در شمال تایلند است . این معبد طراحی هنرمندی به نام چالرمچایی کوزیتپیاتات بوده که در سال 1997 آن را با هزینه خود تاسیس و برای حفظ اصالت و خلوص کار خود ، هیچ گونه کمک مالی را نپذیرفت.

معبد وات رونگ خون تایلند

ادامه مطلب...